Lindr Pypmy 25

filtru

Lindr Pigmej 25

Dzięki kompaktowej chłodziarce do piwa Pygmy 25 firmy Lindr miłośnicy piwa wybierają wysokiej jakości system kranów, który umożliwia doskonałą delektowanie się piwem nawet podczas prywatnych okazji.

Doskonałe wyniki nalewania dzięki chłodziarce do piwa Lindr

Pygmy 25 firmy Lindr to profesjonalny model, za pomocą którego można nalewać idealnie schłodzone piwo w miejscach prywatnych. Kompaktowy system nalewania to idealny wybór, na przykład, aby serwować gościom świeżo nalane piwo z beczki na następnej imprezie przy grillu.

Poza tym Lindr Pygmy 24 nadaje się również do mniejszych lokali gastronomicznych. Pojemność ciągu modelu wynosi 30 litrów na godzinę, dzięki czemu wielu gości może bawić się bez długiego oczekiwania.

Pygmy 25 firmy Lindr przekonuje również nowoczesną technologią chłodzenia, która zapewnia wysoką wydajność energetyczną. Dodatkowo jest wyposażony w potężny termoblok. Nalanie pierwszej szklanki piwa zajmuje od dwóch do czterech minut.

Dziesięć minut po uruchomieniu chłodziarka do piwa Lindr Pygmy 25 może być wreszcie użyta do nalewania kilku zimnych piw jedno po drugim. Nawet przy spontanicznej wizycie nie musisz kazać swoim gościom długo czekać na piwo.

Dlaczego Lindr Pygmy 25 to dobry wybór

Jako miłośnik piwa doskonale wiesz, że piwo z butelki nie może się równać pod względem smaku ze świeżym piwem z kranu. Oczywiście dotyczy to nie tylko wizyt w restauracji, ale także imprez prywatnych.

Jeśli chcesz zabawiać swoich gości piwem z beczki w swojej prywatnej strefie, oczywiście nie warto kupować drogiego dystrybutora piwa z godzinową pojemnością kranu około 100 litrów i więcej. Zamiast tego zalecamy zakup kompaktowej chłodziarki do piwa, takiej jak model Pygmy 25 firmy Lindr.

Wysokiej jakości system dozowania czeskiego producenta wyróżnia się solidną konstrukcją i atrakcyjnym designem, który gwarantuje, że będzie wyglądać pięknie w Twojej sali imprezowej. Dzięki Lindr Pygmy 25 możesz być pewien, że będziesz cieszyć się swoim systemem dozowania przez długi czas i że spełnisz najwyższe standardy higieny.

Największe zalety Pygmy 25 firmy Lindr w skrócie:

 • Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
 • Efektywność energetyczna dzięki nowoczesnej technologii chłodzenia
 • Trwałe i wytrzymałe dzięki nierdzewnej stali nierdzewnej
 • Nieskomplikowane uruchomienie
 • Od dwóch do czterech minut do pierwszego piwa
 • 30 litrów zimnego piwa na godzinę
 • Idealny do profesjonalnych wyników dozowania w sektorze prywatnym
 • Kup dystrybutor piwa Pygmy 25 firmy Lindr

  Kupując Pygmy 25 firmy Lindr, kupujesz dystrybutor piwa, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach na następnej prywatnej imprezie lub uroczystości w Twoim klubie.

  Oczywiście możesz również kupić w naszym sklepie odpowiednie akcesoria do swojego Pygmy 25 firmy Lindr, takie jak węże do piwa, dzięki czemu możesz bezzwłocznie uruchomić swój nowy system dozowania.